Provoz Doprava


Základní údaje o provoze

Hlavní náplní provozu Doprava je obsluha vlastní vlečky MS UTILITIES & SERVICES a.s. a vlečky ŽDB DRÁTOVNA a.s. a s tím související přeprava došlých vozových zásilek z ČD Cargo, a.s., případně ostatních dopravců k jednotlivým subjektům operujícím v teritoriu těchto vleček a přepravy ložených železničních vozů po vlečce do místa předání ČD Cargo, a.s. či jiným dopravcům.

V rámci této činnosti zabezpečujeme železniční přepravu vstupů a výstupů, materiálu a hotové výroby pro jednotlivé společnosti v areálu, včetně převozů mezi jednotlivými manipulačními místy na vlečce MS UTILITIES & SERVICES a.s. a vlečce ŽDB DRÁTOVNA a.s.

Činnosti provozu Doprava v oblasti železniční dopravy jsou zajišťovány odborně a zdravotně způsobilými a speciálně vyškolenými zaměstnanci a dozorována orgány státní správy – Drážním úřadem a Drážní inspekci.

Poskytované služby

  • obsluha vleček
  • převoz vagónových zásilek na vlečku
  • odvoz ložených vagónů z vlečky
  • technologická přeprava po vlečce
  • přistavování a odsun železničních vozů a vozových zásilek na jednotlivá manipulační místa ostatních spoluuživatelů vlečky
  • styk s ČD Cargo, a.s. při objednávce vozů k nakládce, převzetí a odeslání vozových zásilek a průvodních dokladů
  • vážení na kolejové a silniční váze firmy TENZONA s použitím digitálních snímačů Mettler-Toledo s platností úředního vážení ověřeného Českým metrologickým institutem
  • služby strojně zámečnického charakteru (údržba a opravy vlastních lokomotiv a železničních vozů)

Kontakt


Ing. Iveta Hanusková

tel: +420 596 083 173
email:

Společnost MS UTILITIES & SERVICES a.s. je orientována na oblast výroby a distribuce energií a médií, zejména elektřiny, plynu, tepla a stlačeného vzduchu, dále na poskytování služeb v oblasti odpadového a vodního hospodářství, elektroúdržby, akreditované laboratoře, ICT a na provozování drážní dopravy na vlečkách.

KONTAKTNÍ ÚDAJE

Jsme tady pro Vás 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce.

Tel. : (+420) 596 083 345

Email :

Adresa : Bezručova 1200, 735 81 Bohumín

Tato webová stránka využívá cookies pro fungování stránek a pro analytické účely. Více informací můžete získat v našich zásadách ochrany osobních údajů.