Volná pracovní místa

Nabídka volných pracovních míst

Energetik

Pracovní náplň:

  • energetický management a reporting v rámci procesu odběru, plánování, sběru a monitoringu dat u všech vstupních médií (el. energie, plyn, pitná, užitková a odpadní voda, pára a teplo) v objektech a v rámci provozu výrobních technologií
  • optimalizační analýzy spotřeby energetických vstupů a využití efektivních technologií ve spolupráci s obchodními společnostmi VIADRUS, a.s. a BONATRANS GROUP, a.s.
  • tvorba a zpracování bilančních a statistických reportů
  • součinnost na energetických, environmentálních, bezpečnostních a požárních auditech
  • spolupráce při tvorbě a zpracování zadání plánu údržby a oprav energetických zařízení
  • tvorba plánu investičních prostředků na pořízení a rozvoj dalších energetických zařízení
  • zajišťování systémových činností ve směru nákladového řízení u správy energet. zařízení
  • energetická pasportizace budov, výrobních procesů a systémů
  • praktické využití moderních přístupů a nástrojů v oblasti energetického řízení a správy

Požadujeme:

  • vysokoškolské vzdělání nebo vyšší odborné vzdělání technického zaměření
  • znalost zákonů souvisejících s vykonávanou činností (občanský zákoník č. 89/2012 Sb., energetický zákon č. 458/2000 Sb., zákon č. 406/2000 Sb. zákon o hospodaření energií v platném znění, stavební zákon 183/2006 Sb.
  • samostatnost, komunikativnost, loajalitu
  • flexibilní přístup a kreativitu
  • technické myšlení
  • řidičský oprávnění sk. B
  • znalost práce na PC

Nabízíme:

  • stabilní zaměstnání v silné společnosti na plný úvazek
  • 25 dnů dovolené
  • příspěvek na penzijní spoření
  • příspěvek na stravování
  • vzdělávací kurzy

Nástupní mzda: od 40 000,- Kč

Termín nástupu: dohodou

V případě zájmu zašlete svůj životopis e-mailem na adresu:

Zároveň Vás informujeme, že pro účely tohoto výběrového řízení bude naše společnost MS UTILITIES & SERVICES a.s., IČ 29400074, se sídlem Bezručova 1200, 735 81 Bohumín, zpracovávat Vaše osobní údaje v nezbytném rozsahu pro potřebu výběru vhodného zaměstnance na konkrétní inzerovanou pozici. Vámi poskytnuté osobní údaje budeme zpracovávat pouze po dobu výběrového řízení, které zpravidla nepřekročí 3 měsíce. V souladu s příslušnými právními předpisy Vás taktéž informujeme, že máte právo požadovat opravu, výmaz nebo omezení zpracování Vámi poskytnutých osobních údajů.

Společnost MS UTILITIES & SERVICES a.s. je orientována na oblast výroby a distribuce energií a médií, zejména elektřiny, plynu, tepla a stlačeného vzduchu, dále na poskytování služeb v oblasti odpadového a vodního hospodářství, elektroúdržby, akreditované laboratoře, ICT a na provozování drážní dopravy na vlečkách.

KONTAKTNÍ ÚDAJE

Jsme tady pro Vás 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce.

Tel. : (+420) 596 083 345

Adresa : Bezručova 1200, 735 81 Bohumín