Databáze uchazečů o zaměstnání

Databáze uchazečů o zaměstnání


Chtěli byste se stát součástí našeho pracovního kolektivu i přesto, že námi v současné době nabízené volné pozice neodpovídají vašim požadavkům?

Pošlete Váš profesní životopis spolu se souhlasem se zpracováním osobních údajů níže uvedeným elektronicky na adresu nebo poštou na adresu sídla společnosti.

 

SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Odesláním tohoto dotazníku uděluji firmě MS UTILITIES & SERVICES a.s., se sídlem Bezručova 1200, 735 81 Bohumín, IČO 29400074, souhlas ke zpracování mých osobních údajů uvedených v dotazníku a životopise, a to v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů. Tento souhlas poskytuji na dobu 12 měsíců za účelem zařazení do databáze uchazečů o zaměstnání a pro nabízení volných pracovních pozic. Zároveň prohlašuji, že uvedené osobní údaje jsou pravdivé a přesné.

 

 

MS UTILITIES & SERVICES a.s.
se sídlem:
Bezručova 1200
735 81 Bohumín
Česká republika

Společnost MS UTILITIES & SERVICES a.s. je orientována na oblast výroby a distribuce energií a médií, zejména elektřiny, plynu, tepla a stlačeného vzduchu, dále na poskytování služeb v oblasti odpadového a vodního hospodářství, elektroúdržby, akreditované laboratoře, ICT a na provozování drážní dopravy na vlečkách.

KONTAKTNÍ ÚDAJE

Tel. : (+420) 603 880 660

Email :

Adresa : Bezručova 1200, 735 81 Bohumín

Tato webová stránka využívá cookies pro fungování stránek a pro analytické účely. Více informací můžete získat v našich zásadách ochrany osobních údajů.